1b na wycieczce w Siedlisku Janczar

20 maja klasa 1b wybrała się na wycieczkę do Siedlisko Janczar. Uczniowie poznali różne rodzaje zbóż, samodzielnie urabiali chleb, jeździli konno oraz świetnie bawili się, odkrywając cały teren i czekające tam atrakcje. Dzieci miały także okazję poznać dawne sprzęty i narzędzia gospodarskie, takie jak cepy czy żarna. Wszystko to odbyło się w pięknej, słonecznej pogodzie i w doskonałych humorach.