25 maja klasa 3a uczestniczyła w wycieczce do Kopalni Soli w Bochni. Była to ciekawa i pouczająca wyprawa. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od zjazdu windą górniczą pod ziemię. Podczas wycieczki mogliśmy zobaczyć długie korytarze, stare narzędzia górnicze oraz piękne komory solne. Duże wrażenie zrobiła na nas przeprawa kolejką, spotkanie ze Skarbnikiem i wizyta w podziemnej kaplicy. Dodatkową atrakcją była zabawa na podziemnym boisku sportowym i zjazdy na nietypowej długiej zjeżdżalni. Wycieczka była bardzo udana. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do Jasła.







