Grono Pedagogiczne stan na rok 2023 / 2024
Lp. | Nazwisko i imię | Przedmiot nauczany / kwalifikacje dodatkowe / |
1. | Bełda Anna | język polski / język rosyjski, surdopedagogika / |
2. | Brońska-Gajda Barbara | język polski |
3. | Bystrzanowska Ewa | edukacja wczesnoszkolna / terapia pedagogiczna / |
4. | Czernecka Barbara | biologia /przyroda /chemia |
5. | Delikat Mariusz | muzyka / informatyka/ plastyka / technika / zarządzanie oświatą / |
6. | Dunaj Bożena | historia / wiedza o społeczeństwie / edukacja dla bezpieczeństwa /oligofrenopedagogika/ edukacja i potrzeby rewalidacyjne osób z niepełnosprawnością intelektualną/ |
7. | Dzik Renata | wychowanie fizyczne |
8. | Falendysz-Worwa Barbara | świetlica szkolna |
9. | Goleń Katarzyna | matematyka, robotyka / matematyka i informatyka, edukacja i wspieranie rozwoju dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera oraz innymi zaburzeniami / |
10. | Grzywna Maria | geografia / edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie / |
11. | Haduch Norbert | psycholog szkolny |
12. | Hap-Łuszcz Karina | język angielski |
13. | Jamrogiewicz Urszula | język polski / język niemiecki, tyflopedagogika / |
14. | Janusz Grzegorz | wychowanie fizyczne / sędzia szczebla centralnego PZPS / instruktor piłki siatkowej/ instruktor piłki nożnej |
15. | Kalityńska Katarzyna | pedagog szkolny /Edukacja wczesnoszkolna /Edukacja i wspieranie rozwoju dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera oraz innymi zaburzeniami /Integracja sensoryczna / diagnoza i terapia dzieci /oligofrenopedagogika / |
16. | Kamińska-Zawisza Ewelina | język angielski / logopedia / |
17. | Kita Anna | matematyka |
18 | Kowalski Dominik | wychowanie fizyczne / gimnastyka korekcyjna i turystyka, instruktor sportu – piłka nożna, trener UEFA B piłka nożna / |
19. | Kurowska Joanna | fizyka / matematyka |
20. | Kurzyna Sylwester | religia |
21. | Laskowska-Krupa Aleksandra | nauczyciel wspomagający / nauczanie początkowe, logopedia, oligofrenopedagogika,/terapia pedagogiczna/ edukacja i wspomaganie dziecka z autyzmem / |
22. | Lignar Agnieszka | język angielski / język polski, oligofrenopedagogika /biblioteka/ |
23. | Maczuga Rafał | wychowanie fizyczne / instruktor rekreacji ruchowej – pływanie, trener II klasy- piłka ręczna, instruktor sportu – badminton /instruktor sportu-koszykówka/ |
24. | Majka Magdalena | edukacja wczesnoszkolna / pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna /terapia i edukacja dzieci i młodzieży z autyzmem i zespołem Aspergera. |
25 | Markuszka Lucyna | edukacja wczesnoszkolna |
26. | Najbar Celina | edukacja wczesnoszkolna/logopedia |
27. | Pałucka Aneta | język hiszpański |
28. | Pasterczyk Małgorzata | świetlica szkolna /edukacja wczesnoszkolna/ |
29. | Piękoś Aleksandra | edukacja wczesnoszkolna / szkoła muzyczna II stopnia / |
30. | Polak Lech | przyroda / geografia /informatyka, zarządzanie oświatą – menedżer oświaty / |
31. | Potera-Szpak Barbara | język angielski /biblioteka/ |
32. | Rączka Barbara | religia / wychowanie do życia w rodzinie / biblioteka |
33. | Sanocka Joanna | pedagog specjalny / Integralna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu / |
34. | Skicka-Such Katarzyna | język niemiecki/ historia/ biblioteka / integralna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna / |
35. | Sochacka Beata | informatyka / edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika / |
36. | Szeliga Danuta | matematyka /tyflopedagogika, oligofrenopedagogika / |
37. | Szurlej Magdalena | edukacja wczesnoszkolna /logopedia / |
38.. | Śmietana Wioletta | chemia/ doradztwo zawodowe / informatyka, żywienie człowieka z elementami gospodarstwa domowego – studia dyplomatyczne, zarządzanie instytucją oświatową w zreformowanym systemie edukacji- menedżer oświaty / |
39. | Tatarewicz Danuta | język polski /logopedia/ |
40. | Tatarewicz Robert | matematyka /informatyka/ surdopedagogika / |
41. | Trygar Renata | świetlica szkolna /edukacja wczesnoszkolna/oligofrenopedagogika/ gimnastyka korekcyjna/ |
42. | Wnęk Adam | technika / informatyka |