Warsztaty wędkarskie

Dziewiątego marca, grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle postanowiła spędzić sobotni dzionek nad wodą – miejsce, stawy we Wróblowej, cel – szkolenie członków kółka wędkarskiego w metodzie gruntowej. Oprócz uczniów naszej szkoły w szkoleniu brała udział młodzież szkół podstawowych z Jasła, Trzcinicy, Szebni itd. Wszyscy członkowie (nie tylko chłopcy) okazali się zwycięzcami, (chociaż podium opanowali „czwórkowicze”). Ich łupem padły „okonie”, płocie i jeden karp – oczywiście wszystkie ryby wróciły bezpiecznie do wody obowiązywała zasada „no kill”. Patronatem i fundatorem przysłowiowej kiełbaski był PZW – koło nr 1 w Jaśle. Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci wróciliśmy do domu i ….. czekamy na następny wyjazd. 🙂 .

Opiekun szkolnego koła wędkarskiego „Rybie oko”:

Największe są zawsze te nie wyciągnięte ……