Nagrodzeni w konkursie o Janie Kochanowskim

W piątek 18.04. 2024 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle miało miejsce ogłoszenie wyników XIV Powiatowego Konkursu Humanistycznego dla uczniów klas VII i VIII powiatu jasielskiego „Nic wiecznego na świecie: Radość się z troską plecie…”- życiowa mądrość w twórczości Jana Kochanowskiego. Organizatorami Konkursu było I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle oraz Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle. Czwórkę reprezentowało troje uczniów z klas 7c oraz 7b. Katarzyna Madej z klasy 7c zdobyła tytuł laureata a Kacper Makowicz z 7c oraz Maria Wanat z 7b wyróżnienie. Gratulujemy udanego startu i życzymy kolejnych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *