Święto Szkoły

30 kwietnia to data szczególna dla całej czwóreczkowej społeczności. W tym dniu obchodzimy bowiem Święto Szkoły, podczas którego spotykamy się w szerszym gronie, po to, by zaprezentować to, czym możemy się pochwalić. Były więc występy naszych uzdolnionych muzycznie uczniów, recytatorów i tancerzy. Gościnnie wystąpił również zespół R-Revolution z Jasielskiego Domu Kultury. Z przyjemnością powitaliśmy w naszej szkole Panią Wizytator Eweliną Drozd z Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, przedstawicieli Rady Rodziców, emerytowanych nauczycieli oraz rodziców. Po części artystycznej goście zwiedzili szkołę podziwiając nowe sale wyposażone w nowoczesny sprzęt na miarę szkoły XXI wieku. Dziękujemy za Waszą obecność i ciepłe słowa o naszej szkole.