Ogólnopolski sukces Mai Kozioł z 7d

Miło nam poinformować, że 10 czerwca 2024 roku w Centralnym Przystanku Historia IPN im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bohater na stówę” zorganizowany przez Biuro Edukacji Narodowej IPN we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim z okazji jubileuszu stulecia polskiego złotego. Tematem konkursu było wykonanie banknotu 100-złotowego, na którym miała być postać związana z regionem. Spośród ponad 1450 prac nadesłanych przez uczniów z 540 szkół z całej Polski praca naszej uczennicy Mai Kozioł z 7d zdobyła wyróżnienie. Bohaterką pracy Mai była Jadwiga Bojanowska polska nauczycielka, więźniarka niemieckich obozów koncentracyjnych. Nagrodą w konkursie była wycieczka do Warszawy oraz nagrody rzeczowe. Maju, gratulujemy Ci serdecznie i podziwiamy Twój talent.